MAZDA3
АВТОМОБІЛЬ, ЩО ПРОБУДЖУЄ ПОЧУТТЯ

КРАСА – ЦЕ ПРИСТРАСТЬ MAZDA

Ми у Mazda переконані, що простого пересування на транспортному засобі до пункту призначення недостатньо. Водій повинен відчути машину та отримувати задоволення за кермом. Ось чому Mazda3 – це результат багатогодинних зусиль команди художників, дизайнерів та майстрів. Завдяки їм було створено автомобіль, що дарує задоволення ще до того як подорож почалася і навіть після її закінчення.
ТЕСТ СПРИЙНЯТТЯ КРАСИ
ВІДСУТНІСТЬ ЗАЙВОГО ДАРУЄ БІЛЬШЕ ЕМОЦІЙ
Використовуючи майстерність японської естетики, ми створюємо дизайн позбавлений всього зайвого, підкреслюючи красу чистих ліній, що не відволікають увагу від головного – відчуттів. Щоб випробувати на що схожа ця краса, ми запросили людей дослідити Mazda3 використовуючи тільки дотики в темряві. Вони на власному досвіді дізнались що ми маємо на увазі, коли кажемо "проектуючи відчуття".
КРАСА, ЩО ОЖИВАЄ ПРЯМО У ВАС НА ОЧАХ
Пориньте у віртуальну реальність, щоб відчути як унікальний дизайн Kodo, японська майстерність та технології, що зосереджені на людині, створюють автомобілі, що пробуджують ваші почуття та змушують ваше серце битися швидше. Уявіть як це – бути за кермом Mazda3.
ЛЮДИНООРІЄНТОВНИЙ ПІДХІД
КЕРУВАТИ АВТОМОБІЛЕМ ТАК САМО ПРИРОДНЬО ЯК ХОДИТИ
Людиноорієнтовний підхід в проектуванні автомобілів – це можливість дарувати безкомпромісну впевненість за кермом. При створенні Mazda3 команда експертів з ергономіки, інженерії та дизайну провела безліч досліджень для того щоб ідеально налаштувати взаємодію всіх елементів автомобіля, щоб керування було інтуїтивно легким.
Ми називаємо це Jinba Ittai – єднання водія зі своїм автомобілем.
СПОРТИВНИЙ ТА ХАРИЗМАТИЧНИЙ ХЕТЧБЕК
Майстерність конструкторів Mazda та фірмова філософія дизайну "KODO – душа руху" допомогли створити абсолютно новий, виразний, потужний та хижий хетчбек.
ВИШУКАНИЙ ТА ЕЛЕГАНТНИЙ СЕДАН
Інженери та дизайнери Mazda доклали максимум зусиль для створення седану, який буде втіленням елегантності у кожній лінії кузова та кожній деталі інтер’єру. Mazda3 седан – для водіїв, які цінують комфорт та вишуканість.