Перевірки авто

КЕРМУЙ БЕЗПЕЧНІШЕ З ПЕРЕВІРКАМИ АВТО ВІД MAZDA

Не важливо на якій моделі Mazda ви їздите, регулярні перевірки автомобіля завжди забезпечать надійність вашого авто.
ПЕРЕВІРКА АКУМУЛЯТОРА АВТОМОБІЛЯ MAZDA

Чи відомо вам, що несправні акумуляторні батареї є однією з найбільш поширених причин поломки авто і виклику евакуатора? Перевірка акумуляторної батареї кваліфікованим механіком Mazda забезпечить вашу впевненість в тому, що ви не станете заручником ситуації у найнеочікуваніший момент.

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД

Технічний огляд забезпечить можливість використання автомобіля на дорогах загального користування протягом року. Сертифіковані механіки Mazda дуже ретельні і висококваліфіковані – якщо вони виявлять якусь невідповідність, що вимагатиме виправлення, вони подбають про максимальне скорочення незручностей.

ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ

На Mazda ми віримо, що чисте задоволення від водіння – це гармонія автомобіля і людини для забезпечення оптимальних показників потужності вашого автомобіля – замовте перевірку «ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ»

ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ MAZDA

Для оптимальних показників роботи, система кондиціонування повітря вашої Mazda потребує постійної перевірки та обслуговування, щоб ви могли по справжньому насолоджуватись поїздкою.

ПЕРЕВІРКА ГУМИ ТА ГАЛЬМ

Підготуйтесь до будь-яких погодних умов з перевіркою гуми та гальмівної системи вашого автомобіля, адже це питання безпеки всіх пасажирів. Ця послуга виконується сертифікованими механіками Mazda, які забезпечують ретельну перевірку цих ключових зон безпеки вашого автомобіля.